Dla kogo jest Dzień Dziecka? ;)

Dla kogo jest Dzień Dziecka? ;)

Kilka dni temu podczas wędrówki po markecie w poszukiwaniu prezentów dla Dzieci, trafiłam na figurki genialnej jakości i to dozwolone od 2 lat! Był tylko jeden problem… Nie było Cypiska!

To o co chodzi z tymi figurkami?

Jako 30-latka z haczykiem nie mogłam nie zatrzymać się, gdy zobaczyłam Wilka i Zająca, Bolka i Lolka, ba! Baltazara Gąbki! No i jego… Rumcajsa! Szukałam dzielnie Cypiska, ale nie udało się. Akurat nie było. Potem ta cyferka: 2+

– No wreszcie! – pomyślałam – Idealny prezent na Dzień Dziecka dla… Męża!

Tata jest ogromnym wielbicielem kinematografii ze swojego dzieciństwa i młodości. Z filmu mamy Czterech pancernych and hunda a z bajek szczególnie Wilka i Zająca. Cisnęłam jednak w stronę Cypiska, bo… taką ksywkę ma mój szanowny Małżonek a jako, że facet dużym dzieckiem jest, prezent powinien być!

Z marketu odeszłam z kwitkiem, ale zboczenie dziennikarskie do poszukiwania informacji skłoniło mnie do przejrzenia sklepów internetowych. No i znalazłam cały rumcajsowy komplet i to w przystępnej cenie. Dzięki temu dzisiaj Tata został obdarowany i przy okazji skorzystała na tym Sonia! Bardzo spodobał jej się pistolet Rumcajsa. Ileż się musiałam natłumaczyć, że rozbójnik uwielbia strzelanie i niestety nie odda jej sprzętu!… ;)

 

Moim zdaniem (obiektywnym, nieopłaconym przez firmę Tisso Toys) to wspaniały pomysł, aby w taki właśnie sposób rodzice mogli przedstawić swoim pociechom ulubieńców z dzieciństwa i co więcej – pobawić się wspólnie. Podoba mi się prezentacja figurek, np. pudełko od naszego zestawu od wewnątrz ma narysowane miasto – dosłownie można osadzić bohaterów na swoim miejscu (widzicie to na pierwszej fotce).

 

Poza ceną figurki nie mają wad. Ja znalazłam promocję w Matrasie. Bardzo doceniam to, że są dozwolone już od 24 miesięcy i testowane na tak wiele sposobów. Gratuluje firmie pomysłu a my wspólnie chcemy skompletować kolekcję :)

Comments on this post

0 Comments