Mamy kochają promocje

Mamy kochają promocje

Nie zawsze w sezonie wyprzedaży udaje się Mamie M. mieć jakiekolwiek pieniądze na zakupy inne, niż jedzenie. W te wakacje udało się mieć kilka złotych na ten cel. 

mama-m-koncowka-serii-decathlon

Co udało się jej „upolować”?

W tym roku hitami są ciuszki dziecięce, jakie udało się Mamie M. wyszukać w Decathlonie. W lipcu jest wyprzedaż ze szczególnym uwzględnieniem końcówek serii. W ramach takich własnie możliwości mają – strój kąpielowy dla dziewczynki za 9,99zł, pierwotnie kosztujący 40 (!) złotych więcej – modelka Sonia prezentuje go w użyciu na fotce.

To jednak nic. 2 lub 3 lata temu dla Taty T. udało się wyszukać kurtkę typu 3w1 genialnej marki Quechua. Jej wielofunkcyjność polega na 3 opcjach: kurtka przeciwdeszczowa/wiatrowa, kurta + polar lub sam polar. Identyczne rozwiązanie wisiało na wyprzedażowym wieszaku dla dzieci 4-letnich. generalnie w szafie są zimowe kurtki dla dzieci, dla Sonii tez przeciwdeszczowe. jednak ta – fioletowa, świetnie pasuje do zimowych grubachnych spodni – stworzy z nim kombinezon. Kolor kurtki i niebieski polar dają tez możliwość noszenia jej przez chłopca. Najlepsza jest jednak cena – 29,99zł. Pierwotny koszt zakupu byłby – uwaga – 176zł (!!!).

Mama M. kocha końcówki serii!

Comments on this post

0 Comments