MLM jest dla mamy! Puste słowa, czy jednak z sensem?

Nigdy nie rozumiałam, dlaczego udzie są niechętni MLM. Sama byłam w kilku firmach opartych na marketingu bezpośrednim i choć w żadnej nie osiągnęłam większego sukcesu, to mam do nich sentyment i jestem zadowolona ze zgromadzonych doświadczeń. Nie mam oporów, aby pokazać Tobie drogę mamy - Katarzyny Mazurek, która wybrała produkty aloesowe Forever. Bez ściemy, jak zwykle! Zapraszam! MLM, Katarzyna Mazurek Chcę napisać Wam kilka zdań o sobie. Może zainspiruję którąś z Was do stworzenia własnego biznesu, do wyjścia z cienia partnera. Każda kobieta chce być niezależna, piękna i wolna. Pytanie, czy każda kobieta robi coś aby taką się stać? Znam niewiele, które ruszyły przysłowiową „dupke” i działają prężnie już dziś we własnych biznesach. Od ponad 4 lat współpracuję z amerykańską firmą Forever Living Products. Jest to światowy potentat w uprawie, produkcji i dystrybucji produktów aloesowych i pszczelich. Świadczę dla firmy usługi z zakresu reklamy i marketingu. Forever Living Products nie jest standardową firmą na rynku. Działa w branży Multi Level Marketingu (MLM), co daje nieograniczone możliwości rozwoju własnego biznesu oraz dochodu. Wyróżnia się wieloma atutami (jak dotąd nie poznałam wad). Oto kilka z nich: obecna na rynku od 1978 roku, na dzień dzisiejszy w 166 krajach, oferuje produkty Wellness wysokiej jakości, czy dziedziczenie biznesu.

Jak można zacząć MLM?

Ja rozpoczęłam swoją historię z Forever jeszcze jako studentka. Nie zauważyłam wtedy biznesu tylko produkty. Zakochałam się w nich i dokoła trąbiłam tylko o aloesie. Na jednym ze szkoleń otworzyłam się na biznes, bo tak jak każdy, ja również chciałam otrzymywać wynagrodzenie za swoją pracę. Moja pierwsza wypłata to 143zł z groszami… To niedużo, ale zarobiłam je mówiąc o tym jak pomógł mi aloes na trądzik, przy ciastku i herbacie. Zarobiłam tyle w pół godziny i zrozumiałam na czym polega praca. Tu nastąpił mój przełom. Zaczęłam czytać książki nt. biznesu w Multi Level Marketingu. Dotąd czytam także poradniki i książki o aloesie, który wykorzystywany jest w wielu sferach życia. Zakochałam się w roślinie i w tym, co dzięki niej można zrobić i ile zarobić. Zarobić nie jest trudno - korzystasz (jesteś klientką) i informacje przekazujesz dalej. Poznałam wiele fantastycznych osób, które również korzystają z dobrodziejstw firmy (np. Agnieszka Perepeczko, każdy ją zna- ale nie każdy osobiście).

***

Chcesz dowiedzieć się, jak pracują inne kobiety?

Polub fan page bloga Mama M!

***

M jak mama i jak MLM

Wierzę, że każda z nas ma swoje miejsce na ziemi i nie musi to być miejsce przy zlewie, pralce czy łóżeczku dziecka. Wychowuję córkę, obecnie ma 22 miesiące i wiem ile dziecko wymaga poświecenia. Często słyszę, że nie dam rady, muszę zająć się dzieckiem lub nie mogę, nie mam czasu. Wiele a raczej wszystko w życiu zależy tylko i wyłącznie od nas. Uwierz, można ułożyć obowiązki domowe, zajęcie się dzieckiem i jednocześnie prowadzić biznes. Jestem tego żywym przykładem i nie tylko ja. Firma motywuje mamy wysokością wynagrodzenia i możliwością dziedziczenia biznesu, co daje perspektywę i dodatkowy sens pracy. W Forever biznes zaczynamy robić w domowym zaciszu. W miejscu, gdzie każda kobieta czuje się swobodnie. Wybiera jak pracuje, z kim pracuje, kiedy pracuje oraz jaki osiągnie wynik na koniec miesiąca. Wszystko można wyliczyć i zaplanować. Gdy córka była niemowlęciem ciężko było mi ogarnąć wszystko. W życiu nie chodzi jednak o to, by rozłożyć ręce, usiąść i płakać, ale zakasać rękawy i brać się do roboty! Tak, było ciężko, ale było warto. Dziś jestem już spokojniejsza, nie martwię się tyloma sprawami co kiedyś. Nie zadziało się to z dnia na dzień, ale warto było „ruszyć tyłek” i zawalczyć o siebie, o córkę, o spokojną i lepszą przyszłość.

Jak oszczędzać czas?

  • Jeden dzien w miesiącu poświecam na płaty rachunków, przelewy i wszystko z tym związane.
  • Córka lubi pomagać przy pracach domowych (oby to się nie zmieniło). Wykorzystuję to w formie zabawy oczywiście. Razem myjemy naczynia, odkurzamy, robimy pranie, myjemy podłogę. Gdy córeczka śpi -  korzystam maksymalnie jak mogę aby budować i rozwijać biznes.
  • I co bardzo ważne, dużo kobiet mówi, że zmieniłaby to…, zmieniłaby tamto… Ale na co? Żeby cokolwiek zmienić, musisz wiedzieć na co, w jakim kierunku chcesz iść.
Znajdź sobie dziś 5 minut dla siebie i odpowiedz na poniższe pytania: 1. Jak chcesz aby wyglądały Twoje finanse? 2. Jak chcesz aby wygladały Twoje relacje z partnerem? 3. Jak chcesz aby wyglądał Twój wolny czas? 4. Jak chcesz aby wyglądał Twój rozwój osobisty? 5. Jak chcesz pracować, aby się realizować i mieć czas na spełnienie marzeń

Katarzyna Mazurek

mama

kobieta renesansu, zajmująca się m.in. MLM

Facebook

***

Robisz coś ciekawego, może niepopularnego, coś co kochasz? Jesteś mamą freelancerką? Koniecznie się odezwij - lena.a.murawska(@)gmail.com, opowiem Ci co trzeba przygotować. Jest miejsce na 52 wpisy gościnne!

Czytaj, zobacz, że można! Dziel się, inspiruj inne kobiety! Nie siedź w domu tylko jako osoba prywatna! Podobno dzieci rodzimy po to, by wyfrunęły z gniazda. Gdy wyfruną, co będziesz miała dla siebie?...

***