Najlepsze wpisy 2016

Najlepsze wpisy 2016

Wpisy 2016 roku to lista tworzona przez Ciebie i grono Czytelników. Po raz pierwszy odkąd prowadzę bloga, zapraszam Cię na zestawienie 5 najpopularniejszych wpisów opublikowanych i czytanych w minionym roku. Ciekawa?

wpisy 2016

Jak się robi takie zestawienia? Co mam napisać? Może wspomnę, że miało być 10 wpisów, ale te 5, położyło pozostałe na łopatki. Mają kilkuset unikalnych użytkowników więcej w porównaniu do innych. Z drugiej strony muszę zaznaczyć, że nie brałam w zestawieniu wpisów, które były bardzo poczytne, ale publikowałam je przed 2016 rokiem.

Wpisy 2016 pozwoliły mi inaczej spojrzeć na blogowanie

 1. Jak wypełnić Wniosek 500 plus? Tu jestem Ci winna wyjaśnienie. Stworzyłam wpis o tym, jak to warto załatwić wszystko osobiście, nazbierać dokumenty, uważnie się przygotować i doinformować. Tymczasem złożyliśmy nasz wniosek za pośrednictwem konta bankowego i obyło się bez większych problemów.
 2. Prezent dla niemowlaka jest częścią cyklu prezentowego. Muszę przyznać, że zdziwiła mnie poczytność tego materiału. Wydawało mi się, że tekstów o upominkach jest po uszy i mimo że wszystkich nas interesują, to już mamy ich dość. Tymczasem proszę wpis z listopada, znalazł się w całorocznym zestawieniu…
 3. Figurki z kasztanów. Jak zwykle na listę wpychają się rzeczy, które mój mąż robił w dzieciństwie. W wykonywaniu zabawek odnajduje taką pasję, że aż miło się o tym później pisze. Idealnym przykładem jest tu jeden z wpisów z listy najpopularniejszych ever: samolot z papieru.
 4. Najlepsze zabawki dla noworodków – tutaj muszę napisać analogicznie do punktu 2, choć muszę przyznać, że to wpis dużo bardziej osobisty i sprawił mi bardzo dużo radości. Bycie noworodkiem to niezwykły czas unikalny, niepowtarzalny, nawet fizycznie maluszek jest inny. Warto pamiętać każdy moment pierwszych tygodni życia naszych dzieci!
 5. Jak planować? Na podstawie doświadczeń kobiet. To wpis, który nie był planowany. Od zawsze mam problemy z organizacją swojego czasu. O czymś zapominam, z czym innym się spóźniam. Miałam gorszy moment i podzieliłam się nim na grupie Uli. Odpowiedzi na mój post były bardzo inspirujące.

Tags:

Comments on this post

10 Comments
 • Dzięki, że zrobiłaś takie zestawienie! Dla osób, które są tu po raz pierwszy to bardzo pomocne i pokazuje, jakie treści można u Ciebie znaleźć. Ja skaczę do postu o planowaniu i przeczytam go z ciekawością!

 • Czyli wniosek taki, że najlepiej wychodzą ci wpisy eksperckie, które dają czytelnikom jasną wskazówkę. Kochana życzę ci dalszych blogowych sukcesów, zdrówka i milości :)

 • Moje podsumowanie już na blogu :)
  Lubię takie podsumowania bo pokazują kto i po co zagląda na bloga. Dzięki temu łatwiej o plan kolejnych tematów i publikacji :)

 • Ciekawe te wpisy, szczególnie ten pierwszy, bo niedługo będę musiała zainteresować się tematem.

 • Właśnie pracuję nad takim zestawieniem… ;) Dobrze jest się podsumować.

 • Jestem uzależniona od planowania, lubie to i dzięki temu jestem zorganizowana :) Mąż się ze mnie śmiał, że stary rok się jeszcze nie skończył (to było kilka dni temu!), a ja już zapełniam nowy kalendarz :)

 • Niko Nikodem Sadlowski Sadłows

  Czad. Niesamowite jest widzieć takie wpisu. Może i ja zrobię takie zestawienie za rok.’pozdrawiam

 • Według mnie masz wiele interesujących wpisów z 2016 roku.

 • Katarzyna WR

  Kasztanowe ludziki to moje wspomnienie z dzieciństwa kiedy nie było z byt wielu zabawek ale małyczłowiek nigdy się nie nudził;)

 • Aż z ciekawości zaglądnęłam do wpisu o zabawkach dla noworodka i muszę przyznać, że najlepsze są: mama, pierś, inny człowiek ;-). Mojemu maluszkowi powiesiłam zabawki do oglądania dopiero blisko drugiego miesiąca życia.