TEST MAMY: Maść NEODEX

TEST MAMY: Maść NEODEX

mama-m-logo-neodexO maści NEODEX Mama M. dowiedziała się przypadkowo, kiedy to otrzymała maila z zaproszeniem do wypróbowania tego specyfiku. Konradek w tym czasie miał czerwone krostki na policzkach i rozważała zastosowanie czegoś na podrażnienia. Mają co prawda i Sudocrem i Linomag, jednak nie zawsze się sprawdzają, jakby skóra się do nich przyzwyczaiła. NEODEX nie jest drogi, ale skoro już jest szansa coś dostać i spróbować, to nie zawahała się.

Kondziu nie ma odparzeń pupy – Sonia miała ich sporo i co rusz były kupowane jakieś inne rzeczy na tą przypadłość a babcina mąka ziemniaczana nie sprawdzała się. Najbardziej w przypadku Rodzeństwa M. pomógł po prostu odpowiedni dobór pieluszki.

Przypadkowo wypróbowany NEODEX sprawdził się dla obojga Dzieci. Sonia zaczyna mieć tzw. liszaje chodnikowe – tak bardzo pragnie poznawać świat, że nie patrzy jak chodzi… W wyniku tego są otarcia. Po jednym ze spacerów z psem – także na buzi zostały ślady po zabawie. Buzia u dziewczynki – to już jednak jest ważne! Właśnie policzek został posmarowany zaraz po otrzymaniu przesyłki. Sonia miała ślad od przewrócenia się na piach, gdy Hajla skoczyła do kija trzymanego przez dziewczynkę. Nie chciał się on zagoić w sensie przebarwienia, który wyglądał jak lekki siniak. Udało się po 3 dniach przetarcie było niewidoczne.

Co do problemu Konradka to krostki w górnej części policzków nie są czymś wyjątkowym u niemowląt. Niektórzy nazywają je krokodylą skórką. U Sonii była taka na nosie, ale zeszła sama. Bratu natomiast krostki zaczęły się czerwienić. Neodex pozwolił załagodzić podrażnienie.

Mama M. jest zadowolona, że zdecydowała się na tą maść. Nie wie, czy kremy i smarowidła z apteczki dałyby radę, bo ich nie próbowała. Zapach podobny do hydrocortizonu, jaki pamięta z dzieciństwa, sprawił że zaufała i wypróbowała. Poza tym nie zostawia białych dość kleistych śladów, jak sudocrem. Niby ma natłuszczać, ale jest delikatniejsza. To był dobry wybór a cena czyni go całkiem przystępnym.

Strona produktu – www.neodex.pl

Comments on this post

0 Comments