Test butelek – jest paczka!

Test butelek – jest paczka!

Dziś zaczynam nietypową serię wpisów. Zaczynam ją pisać w listopadzie 2012. Nie mogę opublikować ich wcześniej, bo takie wymogi postawił wydawca miesięcznika Mamo, to ja, od którego otrzymałam butelki do testów.

Wygrałam konkurs na mamę testerkę. Moim zadaniem jest wybadanie przydatności, czy praktyczności butelek dla dzieci półrocznych i starszych. W dzień, w którym przygotowuję tą treść przyszła do mnie paczka z przepasną zawartością.

Pierwsze wrażenie niesamowite! We własnym pokoju poczułam się, jak w sklepie z akcesoriami dla dzieci :) Najbardziej ucieszyłam się z butelek z uchwytami, bo osobiście chciałam takie Sonii zakupić, aby uczyła się sama pić. Rozmaite marki i kolory – jestem ciekawa co będzie dalej!

Poczekam aż Małżonek wróci, bo on też ma wkład w karmienie naszego Maleństwa i przyjmiemy jakąś taktykę :) Wy, Drodzy Czytelnicy, będziecie znać kulisy testu :)

Comments on this post

2 Comments
  • Marta

    Ja używam przy dwójce moich dzieciaczków butelek Aventa …. polecam -są świetne … niezastąpione:) poza tym posiadają dodatkowe smoczki które mają typową dziurkę do kaszki co ułatwia karmienie… :) pozdrawiam

  • Aleksandra

    Dla mnie a właściwie dla mojego dziecka są najlepsze butelki Avent Natural, żadne inne tak się nie sprawdzają, są naprawdę super.