Wreszcie jest dobro do wanny

Wreszcie jest dobro do wanny

Marzeniem Rodziców M. było posiadanie wanny. Wykorzystując promocję podczas urządzania mieszkania – zdecydowali się na wannę zabudowaną, aby można było nie tylko leniuchować, ale i wziąć szybki prysznic.

mama-m-kaczuszka

Odkąd pojawiła się Sonia, Mama M. uznała, że na ścianach powinien pojawić się jeden istotny (i przydatny!) element…

Siatka na akcesoria kąpielowe! Mogłoby się wydawać, że wydatek zbędny i dość spory (26zł), jednocześnie bardzo praktyczny. Większość gumowych zabawek-zwierzątek kąpielowych ma otworki przez które wlatuje woda i potem robi się niefajny osad wewnątrz.

Siateczka pozwala wodzie wyciekać, nie stawia się zabawek na półce, tylko jest dopływ powietrza. Zabawki zwykle są wszędzie lub zajmują akurat jakąś przydatną miskę albo stoją zbyt wysoko na półce i małe rączki same nie dosięgną. Sonia ma i rodzinkę kaczuszek, i kolorowe dinozaury.

mama-m-siatka-na-zabawki-do-wanny

Mama M. ma praktyczne pomysły i chciała zrobić taką siateczkę sama z przyssawek i siateczki na warzywa, czy na zabawki np. piramidka z Ikea jest w taką zapakowana. Jednak wędrując w dziale dziecięcym Tesco, mimo braku promocji, kupiła zestaw akcesoriów kąpielowych – miłość od pierwszego wejrzenia i jedna z nielicznych rzeczy oznaczona 2+.

W zestawie pacynka-kaczuszka – myjka do ciała, zwierzątka kaczuszki i rybki oraz siateczka dobrze obszyta z zawieszkami do przyssawek w kształcie główek kaczuszek! Nowe zwierzątka zostały na poźniej do zabaw dla Konradka. Wreszcie gumowe zabawki są na swoim miejscu i inna zabawkowa drobnica nie jest przy okazji mokra!

Mama M. poleca! Uwaga! tekst nie jest sponsorowany!

[subscribe2]

Comments on this post

0 Comments