łóżko domek aranżacja i informacje
artykuł sponsorowany
Lena Murawska  

Łóżko domek – niebanalne wyposażenie pokoju dziecka

Łóżko stanowi jeden z najważniejszych punktów projektu pokoju dziecka. Komfort snu jest niezwykle istotny, ale warto zadbać również o odrobinę magii. Nietypowo wyglądające łóżeczko domek rozbudza wyobraźnię i zachęca dziecko do odpoczynku. Prostota konstrukcji doskonale wpisuje się w nowoczesną aranżację wnętrza. Jakie zalety ma łóżko domek?

Łóżko domek dla dziecka w nowoczesnym stylu

Minimalizm w dziecięcym pokoju jest pożądany. Proste i lekkie formy nie przytłaczają wnętrza, a jasne barwy wywołują wrażenie przestronności, a poza tym nastrajają optymistycznie. Polecanym rozwiązaniem są meble z jasnego drewna malowane tylko bezbarwnym lakierem. Drewniane łóżko domek dla dzieci pasuje do pokojów w stylu klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim i rustykalnym. Jasne drewno i prosta konstrukcja sprzyjają stworzeniu przyjemnego klimatu.

Łóżeczko domek z szufladą – komfortowe rozwiązanie

Łóżeczko domek z kominem prezentuje się atrakcyjnie i skutecznie odmienia każdy dziecięcy pokój, dostarczając maluchom wiele radości. Więcej informacji na jego temat znajdziesz na stronie Pinio.com.pl. Do łóżeczka można dopasować dodatkowe elementy. Oryginalne łóżko domek dla dzieci można wyposażyć w uniwersalną szufladę o wymiarach 160 ×70 cm, która również jest dostępna w sklepie. Szuflada sprawdzi się jako schowek na pościel, ale można do niej włożyć też materac i posłuży jako łóżko dla małych gości.

Łóżko domek z barierkami – dodatkowa opcja

W przypadku małych dzieci pomocnym elementem wyposażenia są barierki. Do łóżka można dopasować cztery rodzaje barierek. Są dostępne w różnych stylach oraz kolorach. Istnieje opcja dowolnej konfiguracji barierek, dzięki czemu łóżko domek może nabrać indywidualnego charakteru. Ich montaż i demontaż są bezproblemowe. Barierki zabezpieczą malucha przed zsunięciem się z łóżka, chociaż łóżko bez nich jest również bezpieczne. Materac można zamontować na poziomie podłogi lub nieco wyżej, tak że pod stelażem zmieści się szuflada.

Łóżko domek dla dziewczynki – subtelna estetyka

Drewno sosnowe, z którego wykonane jest łóżko domek, ma jasną kolorystykę, dzięki czemu wyróżnia się uniwersalnym charakterem. Subtelna estetyka sprawia, że to idealne łóżeczko domek dla dziewczynki, ale z powodzeniem może stać się też częścią pokoju chłopca. W pokoju dziewczynki będzie doskonale komponować się z bielą i pastelowymi kolorami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyposażyć pociechę w różową pościel. Stonowane, przyjemne dla oka kolory będą pozytywnie wpływać na nastrój.

Łóżeczka dziecięce domek – sposób wykonania

Sposób wykonania łóżeczka wpływa na jego solidność i trwałość. Sosnowe łóżko dziecięce domek zostało zrobione ze wzdłużnie klejonego drewna, dzięki czemu nie ulega wypaczeniu i nie gnie się. Oznacza to, że charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Atutem łóżka są również mikrowczepy, które sprawiają, że łączenia są niemal niewidoczne, a to zapewnia lepsze walory estetyczne.

book cover mockup for Mama Murawska

Pomysł na czas dla siebie

Karty pracy do własnych podsumować służą analizie wartości, uporządkowaniu przeciążonej głowy, polemice lub zgodzie. Projekt będzie aktualizowany i coraz droższy. Im wcześniej skorzystasz, tym lepszy efekt osiągniesz. Zapraszam!

Uporządkuj myśli, poznaj siebie! TUTAJ