co kupić na dzień kobiet dziewczynkom z 2 klasy szkoły podstawowej
2024 LIFESTYLE
Lena Murawska  

Co kupić na Dzień Kobiet dziewczynkom z klasy 2 szkoły podstawowej?

Jeśli zastanawiasz się co kupić na Dzień Kobiet dziewczynkom z klasy 2 szkoły podstawowej, to ten wpis podsunie Ci po pierwsze bardzo kobiecy upominek, także dla nauczycielki. Zapraszam!

Jednym z wyborów w klasach moich dzieci były hiacynty. Jest to uniwersalny upominek od pierwszej klasy do końca edukacji. Każda dziewczynka czy nastolatka będzie się cieszyła, czy to ze względu na wygląd, czy na zapach, czy na możliwość ponownego posadzenia.

Tak wyglądał nasz zestaw hiacyntów

Mieliśmy w klasie taką tradycję, że na święto kobiet chłopcom także coś przygotowujemy, w równej cenie lub słodkiego dla całej klasy. Tym razem zostały dokupione gumy Mamba.

W roku 2023 takie hiacynty zamówiłam w studio florystycznym za kwotę 10zł/szt.

Cena samodzielnego przygotowania była bardzo podobna. Na początku marca hiacynty w doniczkach pojawiają się w marketach. Można kupić odpowiednią ilość cebulek, które dopiero zakwitną, dokupić papier pakowy, wstążkę materiałową i gotowe. W klasie córki taki upominek był zapakowany w kolorowy tiul.

Taki hiacynt na Dzień Kobiet niesie ze sobą kilka radości:

  • codziennie się zmienia, zakwita,
  • pięknie pachnie, absolutnie na cały pokój,
  • dziewczynka czuje się małą kobietką (nie opublikuję zdjęć z klasy, ale możesz mi wierzyć na słowo – wszystkie koleżanki były zachwycone),
  • cebulka ponownie zakwitnie w kolejnych latach. Nasze obie są na działce i czekają na kolejną wiosnę.
book cover mockup for Mama Murawska

Pomysł na czas dla siebie

Karty pracy do własnych podsumować służą analizie wartości, uporządkowaniu przeciążonej głowy, polemice lub zgodzie. Projekt będzie aktualizowany i coraz droższy. Im wcześniej skorzystasz, tym lepszy efekt osiągniesz. Zapraszam!

Uporządkuj myśli, poznaj siebie! TUTAJ