podpaski wielorazowe
artykuł sponsorowany
Lena Murawska  

Podpaska wielorazowa – czy warto wybrać ten produkt?

Podpaski wielokrotnego użytku są stworzone w taki sposób, aby każda kobieta czuła się komfortowo i bezpiecznie podczas jej noszenia. Dlaczego warto zdecydować się na zakup wielorazowej podpaski? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej!

Niewiele kobiet jest przekonanych do stosowania podpaski wielorazowej podczas miesiączki. Uważają, że jest to niehigienicznie i mało chłonne. W rzeczywistości jest zupełnie inaczej!

Czym w ogóle jest podpaska wielokrotnego użytku?

Wielorazowa podpaska jest po prostu środkiem higieny intymnej kobiet, takim samym jak tampony, wkładki czy kubeczki menstruacyjne. Wyróżnia ją jednak od innych fakt, że jest nie tylko ekonomiczna i ekologiczna, ale również niesamowicie komfortowa. Co więcej, ogranicza ryzyko podrażnień i alergii do absolutnego minimum!

Jakie są rodzaje podpasek wielorazowych?

Trzeba pamiętać, że to jak nazywa się dana podpaska i jej rozmiar jest uzależniony od producenta. Można jednak podzielić je na trzy podstawowe grupy. Pierwsza z nich to wkładki, które zapewniają codzienne zabezpieczenie bielizny przed wydzieliną z pochwy. Druga do podpaski na dzień. Swoim rozmiarem różnią się od wkładek – są większe. Można je nosić podczas okresu – obfitego, normalnego lub skąpego. Trzecią i ostatnią grupą są podpaski na noc. Od poprzedniczek różnią się większym poziomem chłonności i długością. Są one większe, aby w nocy każda kobieta mogła cieszyć się komfortem, bezpieczeństwem i spokojnym snem.

Dlaczego warto wybrać podpaskę wielokrotnego użytku?

Wielorazowa podpaska posiada wiele korzyści. Jest to np.:

  • ekologia – korzystając ze środków higienicznych wielokrotnego użytku redukujemy ilość odpadów,
  • ekonomia – nie musimy co miesiąc wydawać pieniędzy na kolejne opakowanie środków higienicznych,
  • naturalne materiały – wielorazowe podpaski produkowane są z najlepszych i naturalnych materiałów, które nie uczulają, nie podrażniają ani nie doprowadzają do ryzyka wystąpienia infekcji intymnej,
  • komfort – nie poczujemy ich w czasie noszenia.
  • sa zdrowe i higieniczne – nie posiadają żadnych szkodliwych materiałów.

Kupiłam podpaskę, jak teraz o nią zadbać?

Pytanie to męczy również osoby, które nie kupiły podpaski wielokrotnego użytku. Warto wiedzieć, że produkt ten nie jest trudny w czyszczeniu. W jaki sposób więc należy o nią zadbać?

Pierwszy etap to zapranie użytej podpaski w rękach pod strumieniem zimnej wody, a następnie użycie mydła do plam. Po kolejnym, delikatnym przepraniu należy włożyć ją do pralki wraz z innymi ubraniami na cykl delikatny. Trzeba jednak pamiętać, aby nie dodawać żadnych płynów zmiękczających lub wybielaczy chlorowych. Kiedy pranie się skończy, podpaskę trzeba wywiesić w przewiewnym miejscu. Podpaski wielokrotnego użytku NIE prasujemy.

Kup swoją podpaskę wielorazową od WIMIN!

Kobieca marka WIMIN posiada w swoim sklepie internetowym podpaskę wielorazową WIMIN Pad, która ma na celu zapewnić każdej kobiecie komfort, bezpieczeństwo i wygodę podczas miesiączki. Jest ona dostępna w dwóch rozmiarach – standard i maxi. Nie czekaj i zamów już teraz podpaskę wielokrotnego użytku od WIMIN.

book cover mockup for Mama Murawska

Pomysł na czas dla siebie

Karty pracy do własnych podsumować służą analizie wartości, uporządkowaniu przeciążonej głowy, polemice lub zgodzie. Projekt będzie aktualizowany i coraz droższy. Im wcześniej skorzystasz, tym lepszy efekt osiągniesz. Zapraszam!

Uporządkuj myśli, poznaj siebie! TUTAJ