perfumy na lato
artykuł sponsorowany
Lena Murawska  

Najpiękniejsze zapachy od Dolce Gabbana – poznaj je wszystkie

W portfolio Dolce Gabbana odnaleźć można orzeźwiające zapachy idealne na lato, aromatyczne kwiatowe pachnidła, a także perfumy czerpiące pełnymi garściami z tradycji orientu. Tak szeroki wybór rodzi pytanie, jakie pachnidła wybrać? Które perfumy pachną najpiękniej?

Dolce Gabbana jest włoską marką tworzącą kolekcje ubrań, kosmetyków i perfum. Swoje zapachy proponuje zarówno płci pięknej, jak i brzydkiej. Kompozycje tej włoskiej marki uznawane są za kwintesencje elegancji, szyku i luksusu.

Jakie są najlepsze perfumy Dolce Gabbana?

Wskazanie najlepszych perfum włoskiego domu mody nie jest łatwe. Każda z propozycji ma swoich zwolenników, fanów i miłośników. Nic w tym dziwnego, bowiem Dolce Gabbana perfumy z https://www.perfumeria.pl/collections/dolce-gabbana dedykuje zarówno statecznym damom i tradycyjnym dżentelmenom, jak i młodym, odważnym duchem przedstawicielom każdej płci. Idealny zapach dla siebie znaleźć więc może każdy. Wybór zależy od własnych upodobań, potrzeb i gustu. Zanim jednak sięgnie się po ten idealny, warto poznać kultowe perfumy Dolce Gabanna – to bowiem one cieszą się największym zainteresowaniem.

Dolce Gabbana  L'imperatrice

Dolce Gabbana Light Blue Woman

W letnich miesiącach największą popularnością cieszy się woda toaletowa Light Blue Woman. Jest to owocowo- kwiatowy zapach, w którym wyraźnie wyczuwalne są też drzewne akordy. Aromat tej kompozycji od pierwszych chwil przenosi na sycylijskie plaże i pozwala poczuć zapach rozgrzanego piasku oraz morskiej bryzy. Wonie, które zostały zamknięte w prostym flakonie Dolce Gabbana Light Blue Woman to dzwonek okrągłolistny, cedr, zielone jabłko bambus, drzewo cytrynowe, bursztyn. Mieszanka ta świetnie sprawdza się w czasie gorących, letnich dni.

Dolce Gabbana The One Woman

Wśród najpopularniejszych zapachów Dolce Gabbana zawsze pojawia się też The One Woman. Jest to klasyka perfumiarstwa, kompozycja łącząca w sobie nuty owocowe i białych kwiatów. The One Woman wyróżniają się nowoczesnym i orientalnym zapachem, który podoba się odważnym, eleganckim kobietom. Perfumy te polecane są na chłodniejsze dni i wyjątkowe wieczory. Składają się one z takich woni jak bergamotka, brzoskwinia, liczi, mandarynka, lilia, jaśmin, konwalia, piżmo, wanilia, wetyweria, bursztyn, śliwka.

Dolce Gabbana The One

Dolce Gabbana The One for Men

W ranking najpiękniejszych perfum Dolce Gabbana pojawiają się nie tylko damskie pachnidła, ale i męskie. Pierwsze miejsce zazwyczaj zajmuje zapach The One for Men. Jest on wodą perfumowaną o pobudzającym działaniu. W skład tej wyjątkowej kompozycji wchodzi kolendra, grejpfrut, bazylia, kwiat pomarańczy, kardamon, imbir, cedr, bursztyn, tytoń. Perfumy zalicza się do rodziny perfum orientalno – przyprawowych. Są one niezwykle męskie i magnetyczne, a aromat The One for Men jest intensywny i wyrafinowany.

book cover mockup for Mama Murawska

Pomysł na czas dla siebie

Karty pracy do własnych podsumować służą analizie wartości, uporządkowaniu przeciążonej głowy, polemice lub zgodzie. Projekt będzie aktualizowany i coraz droższy. Im wcześniej skorzystasz, tym lepszy efekt osiągniesz. Zapraszam!

Uporządkuj myśli, poznaj siebie! TUTAJ