artykuł gościnny

Mała zmiana, wielka rewolucja? Butelka z wkładem filtrującym!

woda filtr butelka
Posted by Lena Murawska

Rozwiązanie, które możesz mieć zawsze pod ręką? Poznaj możliwości płynące z butelki filtrującej i już dziś dołącz do pozytywnej rewolucji. Gotowy na zmianę? Do dzieła!

zabawy PRL lata 80, zabawki PRL lata 80, zdjęcia PRL lata 80

Butelka z wkładem filtrującym – na co możesz liczyć?

Niezależnie od trybu życia, butelka wielokrotnego użytku pomoże ci każdego dnia! W jaki sposób? Jest ona wyjątkowo poręczna, dzięki temu zawsze możesz mieć ją przy sobie. Planujesz wypad za miasto, trening na świeżym powietrzu, a może spacer? Niezależnie od tego, gdzie ruszasz, weź ze sobą butelkę na wodę i korzystaj z jej możliwości zawsze, gdy poczujesz taką potrzebę! Co powinieneś wiedzieć o butelce z filtrem? Czas na ABC butelki filtrującej – co warto wiedzieć?:
– butelka z filtrem posiada wygodny korek sportowy, który zapewnia szczelność podczas każdej aktywności
– butelka na wodę posiada filtr węglowy (naturalny, powstały z łupin orzecha kokosowego) o skuteczności potwierdzonej laboratoryjnie
– butelka filtrująca jest trwała, lekka i poręczna (waży jedynie 33 g)
– jeden filtr może zastąpić aż 300 jednorazowych butelek 0,5 l (filtr usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej)
– w Internecie znajdziesz butelkę filtrującą wyprodukowaną w Polsce przez markę Dafi. 30 lat doświadczenia, badania, testy i najwyższa jakość surowców (butelka filtrująca tej marki jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A) sprawiają, że możesz sięgnąć po niezwykle bezpieczne rozwiązanie
– butelka wielokrotnego użytku pomoże ci zadbać o środowisko naturalne

Butelka filtrująca – gdzie możesz sięgnąć po to rozwiązanie?

Odpowiedź jest prosta – wszędzie! Jak wiesz, butelka filtrująca jest niezwykle poręczna, dzięki temu możesz mieć ją zawsze przy sobie. Ale wymieńmy kilka aktywności, przy których butelka filtrująca wyjątkowo może ci się przydać:
– trening (podczas aktywności fizycznej powinieneś zadbać o odpowiednie nawodnienie)
– wakacje (niezależnie od tego, gdzie jesteś smaczna woda to podstawa, dlatego zabieraj swoją butelkę filtrująca ze sobą zarówno na krótkie wypady, jak i długie wyjazdy i uzupełniaj ją wodą kranową, kiedy tylko zapragniesz)
– praca / szkoła / uczelnia (podczas pracy czy nauki smaczna woda na wyciągnięcie ręki nawodni cię zawsze, gdy tego potrzebujesz i poprawi twoją koncentrację)
– spacer (smaczna filtrowana woda kranowa przyda się nawet podczas spaceru, bo nigdy nie wiadomo kiedy pojawi się pragnienie)

Butelka z wkładem filtrującym – poznaj korzyści!

Butelka filtrująca to mała rzecz, która zapewni ci wiele korzyści. Ale na co dokładnie możesz liczyć (poznaj korzyści płynące z butelki wielokrotnego użytku):
– zapewnisz sobie wygodę (smaczną wodę możesz mieć zawsze przy sobie)
– będziesz EKO (jeden filtr jest w stanie przefiltrować nawet 150 litrów wody kranowej!)
– będziesz oszczędzać czas i pieniądze
– zapewnisz sobie wyjątkowy smak wody (filtr usuwa nieprzyjemny smak i zapach chloru)

Chcesz zmienić swoje życie? Butelka z wkładem filtrującym czeka na ciebie na stronie dafi.pl/butelka-filtrujaca/. Pamiętaj, że twoje wybory mają znaczenie!