woda filtr butelka
artykuł sponsorowany
Lena Murawska  

Mała zmiana, wielka rewolucja? Butelka z wkładem filtrującym!

Rozwiązanie, które możesz mieć zawsze pod ręką? Poznaj możliwości płynące z butelki filtrującej i już dziś dołącz do pozytywnej rewolucji. Gotowy na zmianę? Do dzieła!

Butelka z wkładem filtrującym – na co możesz liczyć?

Niezależnie od trybu życia, butelka wielokrotnego użytku pomoże ci każdego dnia! W jaki sposób? Jest ona wyjątkowo poręczna, dzięki temu zawsze możesz mieć ją przy sobie. Planujesz wypad za miasto, trening na świeżym powietrzu, a może spacer? Niezależnie od tego, gdzie ruszasz, weź ze sobą butelkę na wodę i korzystaj z jej możliwości zawsze, gdy poczujesz taką potrzebę! Co powinieneś wiedzieć o butelce z filtrem? Czas na ABC butelki filtrującej – co warto wiedzieć?:
– butelka z filtrem posiada wygodny korek sportowy, który zapewnia szczelność podczas każdej aktywności
– butelka na wodę posiada filtr węglowy (naturalny, powstały z łupin orzecha kokosowego) o skuteczności potwierdzonej laboratoryjnie
– butelka filtrująca jest trwała, lekka i poręczna (waży jedynie 33 g)
– jeden filtr może zastąpić aż 300 jednorazowych butelek 0,5 l (filtr usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej)
– w Internecie znajdziesz butelkę filtrującą wyprodukowaną w Polsce przez markę Dafi. 30 lat doświadczenia, badania, testy i najwyższa jakość surowców (butelka filtrująca tej marki jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A) sprawiają, że możesz sięgnąć po niezwykle bezpieczne rozwiązanie
– butelka wielokrotnego użytku pomoże ci zadbać o środowisko naturalne

Butelka filtrująca – gdzie możesz sięgnąć po to rozwiązanie?

Odpowiedź jest prosta – wszędzie! Jak wiesz, butelka filtrująca jest niezwykle poręczna, dzięki temu możesz mieć ją zawsze przy sobie. Ale wymieńmy kilka aktywności, przy których butelka filtrująca wyjątkowo może ci się przydać:
– trening (podczas aktywności fizycznej powinieneś zadbać o odpowiednie nawodnienie)
– wakacje (niezależnie od tego, gdzie jesteś smaczna woda to podstawa, dlatego zabieraj swoją butelkę filtrująca ze sobą zarówno na krótkie wypady, jak i długie wyjazdy i uzupełniaj ją wodą kranową, kiedy tylko zapragniesz)
– praca / szkoła / uczelnia (podczas pracy czy nauki smaczna woda na wyciągnięcie ręki nawodni cię zawsze, gdy tego potrzebujesz i poprawi twoją koncentrację)
– spacer (smaczna filtrowana woda kranowa przyda się nawet podczas spaceru, bo nigdy nie wiadomo kiedy pojawi się pragnienie)

Butelka z wkładem filtrującym – poznaj korzyści!

Butelka filtrująca to mała rzecz, która zapewni ci wiele korzyści. Ale na co dokładnie możesz liczyć (poznaj korzyści płynące z butelki wielokrotnego użytku):
– zapewnisz sobie wygodę (smaczną wodę możesz mieć zawsze przy sobie)
– będziesz EKO (jeden filtr jest w stanie przefiltrować nawet 150 litrów wody kranowej!)
– będziesz oszczędzać czas i pieniądze
– zapewnisz sobie wyjątkowy smak wody (filtr usuwa nieprzyjemny smak i zapach chloru)

Chcesz zmienić swoje życie? Butelka z wkładem filtrującym czeka na ciebie na stronie dafi.pl/butelka-filtrujaca/. Pamiętaj, że twoje wybory mają znaczenie!

book cover mockup for Mama Murawska

Pomysł na czas dla siebie

Karty pracy do własnych podsumować służą analizie wartości, uporządkowaniu przeciążonej głowy, polemice lub zgodzie. Projekt będzie aktualizowany i coraz droższy. Im wcześniej skorzystasz, tym lepszy efekt osiągniesz. Zapraszam!

Uporządkuj myśli, poznaj siebie! TUTAJ