gumy turbo
2024 LIFESTYLE
Lena Murawska  

[VIDEO] Gumy Turbo – smak i kolekcja z dzieciństwa

Były kiedyś gumy Turbo i gumy Donald. Dodatkiem do pierwszych były obrazki z samochodami, z których powstawała kolekcja. W przypadku disnejowskiego kaczora zbierało się historyjki. Turbo jest dostępne i można pasje do kolekcjonowania przelewać na dzieci :)

Jak można wykorzystać gumy Turbo?

W 2021 roku wykorzystaliśmy gumy Turbo jako wsad do piniat na 7 i 9 urodziny. W obu przypadkach super się sprawdziły! Impreza dla młodszych dzieci była chłopięca a dla starszych koedukacyjna. Jednak najbardziej oczywistą odpowiedzią wydaje się nauka puszczania balonów, bo te wychodzą olbrzymie! Jeśli zestawić cenowo gumy balonowe z kolekcjonowaniem figurek Super Zings, to jest to zdecydowanie znacznie tańsza możliwość pokazania dzieciom na czym polega kolekcjonowanie.

Zobacz nasze filmiki z rozpakowywania i układania gum Turbo na kanale Retro Rodzinka

W czym przechowujemy zebrane papierki?

Przede wszystkim warto nadmienić, że obrazków z samochodami w kolekcji soft (4 kolory tła papierków) jest 160. Turbo Extreme skrywają podobną ilość modeli aut. Przechowujemy je w albumie po kartach Panini. Szerokość obrazka idealnie pasuje do szerokości przegródek. Koszt zakupu albumu na Allegro np. w ramach zestawu startowego starej kolekcji, czy niepełnych albumów, jest bardzo niski.

Gdzie kupić gumy Turbo?

Są od dłuższego czasu w Żabkach. Jednak najtaniej dostaniesz je na Allegro w opcjach po kilkaset sztuk. Klikając w obrazki poniżej przejdziesz do aukcji.

Obrazki z autami na na sprzedaż: https://allegro.pl/uzytkownik/mamalenka1983

.
book cover mockup for Mama Murawska

Pomysł na czas dla siebie

Karty pracy do własnych podsumować służą analizie wartości, uporządkowaniu przeciążonej głowy, polemice lub zgodzie. Projekt będzie aktualizowany i coraz droższy. Im wcześniej skorzystasz, tym lepszy efekt osiągniesz. Zapraszam!

Uporządkuj myśli, poznaj siebie! TUTAJ