paczki dla dzieci na święta
artykuł gościnny
Lena Murawska  

Paczki dla dzieci na święta – jak skompletować paczkę z zabawkami?

W artykule przedstawione zostały różne porady i pomysły dotyczące kompletowania paczek świątecznych dla dzieci. Inne pomysły zaproponowane zostały dla dziewczynek, inne dla chłopców. Poruszony został także temat paczek dla dzieci pracowników.

Prezenty świąteczne dla dzieci

Jakie prezenty świąteczne dla dzieci wybrać? Wybór jest ogromny. Przygotowanie paczek świątecznych dla dzieci z pewnością nie jest łatwe. Każde dziecko ma indywidualne potrzeby i pragnienia. W Internecie znaleźć można na szczęście sporo inspiracji.

Ważne, by taka dziecięca paczka była zróżnicowana – z pewnością nie warto dublować zabawek w jednej paczce. Ważne też, by zabawki były dostosowane do wieku i zainteresowań dziecka. Inne zabawki będą preferowały dziewczynki, inne chłopcy.

W niniejszym artykule przedstawimy Ci kilka propozycji, z których można skompletować świąteczne paczki dla dziecka.

Paczki dla dziewczynek na święta

Każda dziewczynka kocha bawić się lalkami. Warto, by miała swoją ukochaną lalkę już od najmłodszych lat. Dziewczynka może rozwijać wtedy swoje opiekuńcze zdolności. Dobrym pomysłem jej Miniland lalka chłopiec Europejczyk blond włosy dostępny w sklepie elemele.com.pl. Ta bardzo sympatyczna lalka z pewnością podbije serce wszystkich dziewczynek, zarówno tych najmłodszych, jak i tych starszych. 

Dla małych dziewczynek fajnym elementem paczki z zabawkami na święta będzie Marioinex klocki waffle mini plaża. Ta zabawka na pewno spodoba się małym dziewczynkom. Plaża wygląda naprawdę uroczo i jest przy niej mnóstwo zabawy.

Dobrym drobnym dodatkiem do świątecznej paczki będzie Melissa&doug water wow kolorowanka wodna pod woda. Ta książeczka jest idealna dla każdej miłośniczki podwodnego świata. Malowanie wodą sprawi z pewnością małej dziewczynce dużą frajdę. 

Każda dziewczynka polubi B.Toys zestaw do tworzenia biżuterii – dzięki niemu będzie mogła stworzyć sobie biżuterię jaką tylko sobie wymarzy!

Paczki dla chłopaków

Dla małych chłopców świetnie sprawdzi się zestaw Stanley Jr. wywrotka classic zestaw do skręcenia. Taka wywrotka to wiele godzin zabawy dla chłopaków już od 3 roku życia. 

Dla małych odkrywców kosmicznego świata świetnie nada się zabawka Janod rakieta drewniana magnetyczna. Ta zabawka zawiera 6 drewnianych elementów, z których po ułożeniu powstaje wspaniała rakieta. Zabawka nadaje się już dla dzieci od 2 roku życia. Jest to bardzo ładna zabawka dla maluchów, z powodzeniem dodać ją można do świątecznej paczki.

Ciekawą zabawka do budowania będzie Marioinex klocki waffle mini wóz strażacki. Ta zabawka sprawi, że dziecko będzie skupione na konstruowaniu wozu. Potem zaś można odbywać różne akcje swoim wozem strażackim. 

Świetnym dodatkiem dla paczki świątecznej dla chłopców będzie Melissa&Doug Zestaw zmazywalnych gier szpiegowskich. Taki zestaw będzie uczył dziecko kreatywności i logicznego myślenia. 

Paczki dla dzieci pracowników

Jak skomponować paczki dla dzieci pracowników? Warto, by paczki w takim przypadku były w miarę neutralne płciowo.

Można dodać do takiej paczki po jednym pluszaku z zestawu Melissa and doug pluszowe piłeczki zwierzęta safari. Te zabawki są odpowiednie już dla najmłodszych szkrabów, choć nieco starsze dzieci także będą z nich zadowolone. Pluszaki są urocze i z pewnością podbiją serce niejednego malca. 

Warto w paczkach dla dzieci pracowników umieścić różne gry, układanki czy puzzle – są to rzeczy, które spodobają się każdemu dziecku. Przykładem może być Janod magnetyczna układanka puzzle zwierzątka magnetibook. Ta układanka rozwija kreatywność i wyobraźnię dzieci, które będą mogły zapoznać się z uroczymi przedstawieniami różnych zwierząt.

book cover mockup for Mama Murawska

Pomysł na czas dla siebie

Karty pracy do własnych podsumować służą analizie wartości, uporządkowaniu przeciążonej głowy, polemice lub zgodzie. Projekt będzie aktualizowany i coraz droższy. Im wcześniej skorzystasz, tym lepszy efekt osiągniesz. Zapraszam!

Uporządkuj myśli, poznaj siebie! TUTAJ