kolekcje

[VIDEO] Super Zings 8. O co chodzi z Kazoom Kid Super Things?

kazoom kid super zings 8 super things
Posted by Lena Murawska

W sierpniu 2021 roku miała miejsce premiera kolejnej edycji mini figurek Super Zings. Seria 8 to sprawdzone postaci super bohaterów i złoczyńców, ale nie tylko… Przeczytaj i obejrzyj nagranie video, by poznać bliżej pomysł Magic Box!

zabawy PRL lata 80, zabawki PRL lata 80, zdjęcia PRL lata 80

Zbieramy Super Zingsy od 1 serii. Mamy na to swój sposób. Nie kompletujemy wszystkich figurek. Wybieramy 1 z 2 wariantów kolorystycznych a resztę odsprzedajemy na Allegro Lokalnie. Mini figurki skradły nasze serca, jako osób mających słabość do kolekcjonowania, ale też dlatego, że to doskonałe zabawki do wzięcia na dwór i zabawy na chodniku czy ławce, jak i dobry pomysł na jesienne, czy zimowe ponure popołudnia. Producent, czyli Magic Box, nie miał zatem problemu, by z sukcesem pokazać nowe zabawki światu… na koniec wakacji!

Jaka jest historia dla kolejnej serii Super Things?

Po raz pierwszy, dzięki działaniom Neon Blasta (Ultra Rarka kolekcji), moc Kazoom zostaje przekazana człowiekowi. Dzieci, które np. jedzą zaczarowane cukierki, czy rozbijają piniatę otrzymują moc bohatera lub złoczyńcy SuperThings (różne kolory oczu). Każde Kazoom Kids ma swoje akcesorium oraz alter ego, może podróżować Super Jetem oraz stworzyć własny zespół kompletując Super Zingsy. Oprócz tego wiele propozycji nowych zabawek.

Box Super Zings 8 – otwieranie 50 saszetek

NOWE W KOLEKCJI – kolorowe figurki dzieci

Related Post

Lena Murawska Lena Murawska