kazoom kid super zings 8 super things
2024 LIFESTYLE
Lena Murawska  

[VIDEO] Super Zings 8. O co chodzi z Kazoom Kid Super Things?

W sierpniu 2021 roku miała miejsce premiera kolejnej edycji mini figurek Super Zings. Seria 8 to sprawdzone postaci super bohaterów i złoczyńców, ale nie tylko… Przeczytaj i obejrzyj nagranie video, by poznać bliżej pomysł Magic Box!

Zbieramy Super Zingsy od 1 serii. Mamy na to swój sposób. Nie kompletujemy wszystkich figurek. Wybieramy 1 z 2 wariantów kolorystycznych a resztę odsprzedajemy na Allegro Lokalnie. Mini figurki skradły nasze serca, jako osób mających słabość do kolekcjonowania, ale też dlatego, że to doskonałe zabawki do wzięcia na dwór i zabawy na chodniku czy ławce, jak i dobry pomysł na jesienne, czy zimowe ponure popołudnia. Producent, czyli Magic Box, nie miał zatem problemu, by z sukcesem pokazać nowe zabawki światu… na koniec wakacji!

Jaka jest historia dla kolejnej serii Super Things?

Po raz pierwszy, dzięki działaniom Neon Blasta (Ultra Rarka kolekcji), moc Kazoom zostaje przekazana człowiekowi. Dzieci, które np. jedzą zaczarowane cukierki, czy rozbijają piniatę otrzymują moc bohatera lub złoczyńcy SuperThings (różne kolory oczu). Każde Kazoom Kids ma swoje akcesorium oraz alter ego, może podróżować Super Jetem oraz stworzyć własny zespół kompletując Super Zingsy. Oprócz tego wiele propozycji nowych zabawek.

Box Super Zings 8 – otwieranie 50 saszetek

NOWE W KOLEKCJI – kolorowe figurki dzieci

book cover mockup for Mama Murawska

Pomysł na czas dla siebie

Karty pracy do własnych podsumować służą analizie wartości, uporządkowaniu przeciążonej głowy, polemice lub zgodzie. Projekt będzie aktualizowany i coraz droższy. Im wcześniej skorzystasz, tym lepszy efekt osiągniesz. Zapraszam!

Uporządkuj myśli, poznaj siebie! TUTAJ