Retro Rodzinka lekko w stylu PRL lat 80

zabawy PRL lata 80, zabawki PRL lata 80, zdjęcia PRL lata 80

Tworzymy to miejsce, byś wspominał razem z nami!

PAPIEROWE ZABAWKI znane nam z podwórka, z domu, od dziadków… Baw się rodzinnie! To bardzo proste!

Cześć, dzień dobry :)

Tu Mama Murawska (rocznik 83), Tata Murawski (rocznik 80) i nasze dzieci Córka Murawska (rocznik 2012) oraz Syn Murawski (rocznik 2014).
Żyjemy lekko w stylu PRL lat 80… mamy korytarz i kuchnię (nadal!) w boazerii. Zachowaliśmy całkiem dużo przedmiotów i jeszcze więcej wspomnień. Mamy sentyment do czasów naszego dzieciństwa w aspekcie zabaw, bajek, robienia czegoś z niczego, zwyczajów oraz rzeczy.

Mama Murawska, Retro Rodzinka lekko w stylu PRL lat 80

Przeprowadzki z domu rodzinnego i modny obecnie minimalizm, powodują, że coraz mniej wokół nas przedmiotów przywołujących przygody z dzieciństwa. Jeśli mamy być szczerzy, to obecnie w 4 z psem i 4 rowerami, i 2 hulajnogami, mamy na tym samym mieszkaniu mniej rzeczy niż Mama Murawska jako jedynaczka z rodzicami i jednym rowerem. Takie to były czasy, że gromadziło się przydasie. Kto wie, ile z nich będziesz pamiętać z domu swojej babci, czy rodziców.

Prowadzimy miejsce-temat, pretekst do rozmów z naszymi dziećmi, albo z rodzicami o tym, jak to było.

Stylizujemy blog na żółtawe zdjęcia, jako odbitki wywoływane z pierwszych kolorowych klisz. Są tu fonty Bauhaus i Franklin. Każdy z członków naszej rodziny ma wkład w to, by pokazać Ci, że da się żyć lekko w stylu PRL lat 80 i może być fajnie!


book cover mockup for Mama Murawska

Pomysł na czas dla siebie

Karty pracy do własnych podsumować służą analizie wartości, uporządkowaniu przeciążonej głowy, polemice lub zgodzie. Projekt będzie aktualizowany i coraz droższy. Im wcześniej skorzystasz, tym lepszy efekt osiągniesz. Zapraszam!

Uporządkuj myśli, poznaj siebie! TUTAJ