jaskółka z papieru
PRL
Lena Murawska  

Jaskółka z papieru znana z podwórka PRL lat 80. Foto + video.

Jaskółka z papieru to jedna z tych zabawek, które przynoszą mnóstwo frajdy na podwórku lat dziecięcych. Dziś jest dobrym pomysłem na kinderparty, spotkanie rodzinne, czy zabawę z rówieśnikami, jak kiedyś…

zabawy PRL lata 80, zabawki PRL lata 80, zdjęcia PRL lata 80

Zacznij od wykonania samolotu z papieru. Mamy dla Ciebie sekwencję zdjęć krok po kroku oraz video instruktażowe wraz z lotami testowymi!

Tak będzie wyglądał Twój papierowy samolot, z którego wykonasz jaskółkę:

Jaskółka z papieru w kilku krokach

Czujesz lekkie rozczarowanie, że ptaszek jest wydzierany zamiast wycięty? Tata Murawski niejednokrotnie testował jaskółkę wycinaną i wydzieraną. Zawsze okazywało się, że wydarta leciała lepiej…

.

Jak zrobić jaskółkę z papieru? Instrukcja foto

.

We wpisie znajdziesz różne zabiegi, które wzmacniają wpis w wyszukiwarce. Pozycjonowanie stron (https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/) pomaga sklepom internetowym i blogom zyskiwać tzw. ruch organiczny. Dzięki niemu trafiają do Ciebie nowe osoby, potencjalni czytelnicy lub klienci.


book cover mockup for Mama Murawska

Pomysł na czas dla siebie

Karty pracy do własnych podsumować służą analizie wartości, uporządkowaniu przeciążonej głowy, polemice lub zgodzie. Projekt będzie aktualizowany i coraz droższy. Im wcześniej skorzystasz, tym lepszy efekt osiągniesz. Zapraszam!

Uporządkuj myśli, poznaj siebie! TUTAJ