prezent dla młodych rodziców
artykuł sponsorowany
Lena Murawska  

Jak wybrać prezent dla młodych rodziców?

Jeśli u rodziny lub przyjaciół ma się pojawić nowy członek rodziny każdy chciałby podarować coś dla dziecka. W takiej sytuacji większość działa spontanicznie, kupując coś, co jest kolorowe, ładne i efektowne.

W ten sposób młodzi rodzice mogą stać się posiadaczami ogromnej ilości grzechotek i pluszaków, które niekoniecznie okażą się potrzebne. Jednym z upominków, które sprawdzą się na 100% w praktyce jest rożek dla niemowlaka. W tym przypadku po pierwsze z pewnością będzie wykorzystywany i to dość długo, po drugie nic nie szkodzi, jeśli w wyprawce dla dziecka znajdą się dwa lub nawet trzy rożki. Można używać je zamiennie, podczas prania i suszenia zabrudzonych. Dobrym pomysłem jest sporządzenie listy prezentów przez rodziców dziecka, tak jak się to coraz częściej robi z prezentami ślubnymi. Rożek dla niemowlaka powinien znaleźć się na jednym z pierwszych miejsc na takiej liście.

Gdzie kupić rożek dla niemowlaka?

Wybierając rożek należy przede wszystkim wziąć pod uwagę bezpieczeństwo i wygodę dziecka. Colorstories.pl oferuje artykuły niemowlęce wysokiej jakości, wykonane w większości z naturalnych materiałów, zaopatrzone we właściwe certyfikaty. Rożek dla niemowlaka oferowany przez colorstories.pl wyprodukowany jest z wyjątkowo delikatnej bawełny i miękkiego, miłego w dotyku weluru. Firma dba także o estetykę swoich produktów. Rożki dla niemowlaka z oferty colorstories.pl utrzymane są w ładnych, pastelowych kolorach, a ekologiczne, eleganckie opakowanie doskonale nadaje się na prezent, bez stosowania dodatkowych wstążek czy pudełek. Oprócz rożków colorstories.pl oferuje praktycznie wszystko, co powinno wchodzić w skład wyprawki – kocyki, bieliznę pościelową, śpiworki, prześcieradła, ręczniki i ubranka.

Jak używać rożek dla niemowlaka?

To bardzo prosty przedmiot, ale jednocześnie niezwykle uniwersalny. Typowy rożek dla niemowlaka ma wymiary 70 x 70 centymetrów i zaopatrzony jest w tasiemki do sznurowania. Dzięki temu można ograniczyć nieco ruchliwość dziecka i mieć pewność, że przez chwilę nieuwagi nie wysunie się z posłania. Rożek dla niemowlaka przyda się już kilka dni po urodzeniu, za jego pomocą można otulić dziecko już przy opuszczania szpitala. Ułatwia podtrzymywanie dziecka przy karmieniu, co często sprawia trudności niedoświadczonym rodzicom. Jest niezbędny zarówno w dłuższej podróży jak i na spacerze czy wizycie u znajomych. Kiedy dziecko osiągnie wiek kliku miesięcy rożek można nadal stosować – zastąpi lekki kocyk lub matę do wypoczynku i zabawy.

book cover mockup for Mama Murawska

Pomysł na czas dla siebie

Karty pracy do własnych podsumować służą analizie wartości, uporządkowaniu przeciążonej głowy, polemice lub zgodzie. Projekt będzie aktualizowany i coraz droższy. Im wcześniej skorzystasz, tym lepszy efekt osiągniesz. Zapraszam!

Uporządkuj myśli, poznaj siebie! TUTAJ