personalizowany film od świętego Mikołaja
artykuł sponsorowany
Lena Murawska  

Personalizowany film od Świętego Mikołaja jako oryginalny prezent dla dziecka

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nie masz upominku dla swojej pociechy? Nie martw się! Kup mu personalizowany film od Świętego Mikołaja. To oryginalny prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy malucha.

Czym jest spersonalizowane wideo od Świętego Mikołaja?

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że wybór upominku dla dziecka to niełatwe zadanie. Tym bardziej że maluchy mają mnóstwo zabawek, książeczek i ciężko wybrać coś, czego jeszcze nie dostały. Wyboru wcale nie ułatwia oferta sklepów dziecięcych, ponieważ asortyment jest niezwykle bogaty. W takim razie co podarować dziecku, aby zrobić mu oryginalny prezent? Z pomocą przychodzi personalizowany film od Świętego Mikołaja jako prezent dla dziecka, który z roku na rok zyskuje na popularności. Trudno się dziwić! Które dziecko nie chciałoby usłyszeć od Mikołaja, że jest grzeczne i otrzyma wymarzony upominek?

Spersonalizowane wideo przedstawia Mikołaja, który zwraca się do dziecka po imieniu. Na ekranie telewizora czy komputera dziecko zobaczy nie tylko jego postać, ale również swoje zdjęcie w magicznej księdze grzecznych dzieci. To wszystko sprawi, że Twój maluszek będzie szczęśliwy i radosny. Ponadto taki film jest świetnym uzupełnieniem świątecznego klimatu i pełny magii.

Jak zamówić personalizowany film od Świętego Mikołaja?

Zamówienie wideo od Świętego Mikołaja wcale nie jest trudne. W pierwszej kolejności musisz wybrać jeden z gotowych filmów m.in.:

  1. Dom Mikołaja,
  2. Pierwsza, gwiazdka,
  3. Sekret Mikołaja,
  4. List do Mikołaja,
  5. Fabryka prezentów

Aby stworzyć personalizowany film od Świętego Mikołaja, musisz wybrać jeden z nich, przygotować kilka zdjęć dziecka, kogoś bliskiego oraz prezentu, jaki chce dostać pod choinkę. Następnie uzupełnić puste pola m.in. imię dziecka, imię bliskiej osoby. Do wyboru masz również zdania, które wypowie Mikołaj np. „słyszałem, że byłeś/aś grzeczny/a w przedszkolu”. Jest tego całkiem sporo, a więc możesz dopasować wypowiedzi Mikołaja do potrzeb czy charakteru filmu. Co ważne, każdy z filmów możesz obejrzeć przed złożeniem zamówienia i dopiero zdecydować się na konkretny. Jeżeli masz co najmniej dwójkę dzieci, możesz zamówić personalizowane wideo z Mikołajem dla rodzeństwa.

Kiedy zamówić wideo od Mikołaja dla dziecka?

Personalizowany film od Świętego Mikołaja warto zamówić z wyprzedzeniem. Najlepiej w okolicach Black Week, ponieważ wtedy są także fajne promocje. Ponadto to dobry czas, ponieważ takie wideo można maluchowi podarować już 6 grudnia, czyli w Mikołajki. Jeśli robisz dziecku kalendarz adwentowy, to idealna okazja, aby właśnie w ten dzień, prezentem było wideo. Zamówienie złóż kilka dni wcześniej, aby mieć pewność, że film dojdzie. Choć na całe szczęście firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientom, którzy kupują na ostatnią chwilę, oferując opcję ekspresowej wysyłki. Jeśli wybierzesz taki dodatek, to film będziesz mieć u siebie na mailu zaledwie w kilka godzin. Po otrzymaniu filmu na maila możesz go pobrać, a następnie zgrać na pendrive i podłączyć do komputera czy telewizora, aby uruchomić film na dużym ekranie.

book cover mockup for Mama Murawska

Pomysł na czas dla siebie

Karty pracy do własnych podsumować służą analizie wartości, uporządkowaniu przeciążonej głowy, polemice lub zgodzie. Projekt będzie aktualizowany i coraz droższy. Im wcześniej skorzystasz, tym lepszy efekt osiągniesz. Zapraszam!

Uporządkuj myśli, poznaj siebie! TUTAJ