Co zmieniają narodziny dziecka w pracy zawodowej kobiety?

Historia ze zwrotem akcji, jak to w życiu bywa. Świetny artykuł, życiowy i wyczerpujący temat. Uważam, że warto byś go przeczytała, bo być może zmieni Twój tor myślenia, zachęci Cię do innych działań a może po prostu będzie świetnym przerywnikiem w ferworze kobiecej codzienności? co zmieniają narodziny dziecka, karolina jarosz, prosto od mamy, obiadki dla maluszka Czytaj dalej Co zmieniają narodziny dziecka w pracy zawodowej kobiety?

Kto prowadzi sklep w branży dziecięcej? Mama freelancerka!

Jak sama o sobie mówi - mama nieidealna, ale zaangażowana. Mama freelancerka, ale pracująca też na etacie. Księgowa, która ma odwagę sprzedawać. Kobieta z pochodzenia Polka, mieszkająca daleko, ale mająca swój sklep w branży dziecięcej zarejestrowany w kraju. Wyjątkowa, 20 bohaterka cyklu praca dla mamy. Poznaj Zuzannę! Zuza Tamas, DODObabies, sklep w branży dziecięcej Czytaj dalej Kto prowadzi sklep w branży dziecięcej? Mama freelancerka!

Odzież dla dzieci z AZS od mamy freelancerki

Innowacyjne pomysły na własny biznes rodzą się w różny sposób. Okazuje się, że choroba dziecka może stanowić punkt wyjścia do wykreowania innowacyjnego produktu.  Odzież dla dzieci z AZS nigdy by nie powstała, gdyby nie poszukiwanie sposobu na ulżeniu w chorobie mojemu synkowi…  odzież dla dzieci z AZS, mama freelancerka Czytaj dalej Odzież dla dzieci z AZS od mamy freelancerki

Mama wizażystka z własnego wyboru i dla dziecka

Daria, mama makijażystka, mówi tak: Od kiedy pamiętam, zawsze pracowałam "dla kogoś". Jednak w pewnym momencie stwierdziłam, że to kompletnie nie dla mnie, a w podjęciu decyzji pomogło mi bycie MAMĄ.
makijażystka, Daria Koperska, Magdalena Andler, make-up
Czytaj dalej Mama wizażystka z własnego wyboru i dla dziecka

Specjalistyczna pościel od mamy. O tym jak rodzina determinuje biznes.

Kiedy słyszę słowo freelancer od razu staje mi przed oczami samodyscyplina. Bo kiedy jesteś freelancerem, nie masz szefa, który regularnie sprawdza Twoje wyniki. Aby osiągnąć sukces, musisz sama sprawdzać, co przynosi największe korzyści dla Twojego biznesu i regularnie nad tym pracować. Codziennie. Z listą zadań, przygotowaną poprzedniego dnia. Czy Ci się chce, czy nie. Linenwell, pościel na atopowe zapalenie skóry, mama freelancerka Czytaj dalej Specjalistyczna pościel od mamy. O tym jak rodzina determinuje biznes.

Scrapbooki i macierzyństwo = pasja i pieniądze?

Izabela Sprycha mówi tak: Poprzednio byłam więźniem korpo. Szybko zrozumiałam, że próby mobbingu i nadgodziny to coś, czego w swoim życiu i prywatnym i zawodowym po prostu nie widzę. Zawsze chciałam żyć!... Nie tylko od do, nie od pracy do pracy. Po mojemu.  scrapbooki, mama freelancerka, rękodzieło Czytaj dalej Scrapbooki i macierzyństwo = pasja i pieniądze?